Contactformulier

Je leven een nieuwe wending geven? Onze coaches en therapeuten verwelkomen je met open armen in het praktijkhuis Puur Zuid in Antwerpen. Contacteer ons voor een verkennend gesprek of een behandelingstraject op maat. 

PUUR ZUID Praktijkhuis
Leopold de Waelstraat 28
2000 Antwerpen
info@puurzuid.be
 

Hier vind je alle contactgegevens terug van het team:

Ann Bogaerts
ann@puurzuid.be0491/36.70.22Lichaams- en traumatherapeute
Dhawli Saeyvoet
dhawli@puurzuid.be/Voedingstherapeute
Elke Van Avondt
elke@puurzuid.be0476/79.00.50
Relatie- & psychotherapeute
Els De Ryck
els@puurzuid.be0476/98.04.37
Psychotherapeute
Els Verschueren
elsverschueren@puurzuid.be0492/47.26.53
Hypnosetherapeute
Katrien Van Brempt
katrien@puurzuid.be0498/70.55.34
Psychotherapeute & HSP coach & loopbaanbegeleiding
Kim Van Lent
kim@puurzuid.be0492/43.27.11
Orthomoleculair diƫtiste
Leonie Winckelmans
leonie@puurzuid.be0477/18.90.51
Kinesitherapeut
Ludwina Degryse
ludwina@puurzuid.be0479/77.43.14Lichaamsgericht psychotherapeute
Olivia Fonseca
olivia@puurzuid.be0471/65.20.03
Yoga & mindfulness coach
Pieter Argeerts
pieter@puurzuid.be0472/65.72.63
Osteopaat




  • {{ message }}
  • {{ bookable_message }}
  • {{ event_message }}
keyboard_arrow_up

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x